Aktualności

Kurs języka polskiego na poziomie B1 – trening przed egzaminem certyfikatowym

Kurs języka polskiego na poziomie B1 – trening przed       egzaminem certyfikatowym

Do tej pory udało się nam zrealizować kilka bezpłatnych kursów języka polskiego. Nadal chcemy je organizować, lecz niestety ich termin zależy od tego, kiedy uda się nam zdobyć finansowanie. Będziemy informować.

Tymczasem część z Państwa może potrzebuje zdać oficjalny egzamin certyfikatowy z języka polskiego jako obcego?

ZTE Civilitas przy współpracy z Instytutem Filologii Polskiej Uniwersytetu Zielonogórskiego organizuje 30-godzinny kurs języka polskiego na poziomie B1 – trening przed egzaminem certyfikatowym.

Zajęcia planujemy na sierpień 2022. Miejsce: ZTE Civilitas, ul. Chopina 15a, sala 302

Cena: 560 zł

UWAGA, cena nie obejmuje opłaty za egzamin certyfikatowy (150 euro+20 euro za certyfikat)

Warunkiem uruchomienia grupy jest zebranie się przynajmniej 11 chętnych i opłacenie przez nich kursu. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy przez stronę: https://civilitas.org.pl/szkolenia/ (kurs nr 23)

A jeśli chodzi o zwykły kurs języka polskiego (nie certyfikatowy), póki nie zdobędziemy funduszy na kursy bezpłatne, zapraszamy na kursy płatne. Aktualnie rekrutujemy m.in. na 30-godzinny kurs języka polskiego na poziomie A1+ (czyli kontynuacja od 10 lekcji podręcznika „Hurra!!! Po polsku. Część 1”).

Cena: 500 zł

Warunkiem uruchomienia grupy jest zebranie się przynajmniej 11 chętnych i opłacenie przez nich kursu. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy przez stronę: https://civilitas.org.pl/szkolenia/ (kurs nr 24)

Inne aktualności